Investiční technik - Technik BOZP

Do našeho týmu, který se věnuje obnově městského mobiliáře hledáme nového kolegu na pozici Investiční technik - technik BOZP

Pojďte s námi modernizovat Prahu!

Co vás čeká?

Budete se podílet na řízení oblasti BOZP úseku nesvětelných investic

Práce převážně v terénu, kde budete sledovat dodržování předpisů BOZP

Identifikovat a hodnotit rizika, včetně vyhodnocení a návrhů opatření na stavbě

Školit a poskytovat poradenství v této oblasti

Spolupráce při šetření pracovních úrazů

Co potřebujeme, abyste měl a uměl

  • Osvědčení: Odborně způsobilá osoba k zajišťování úkolů v prevenci rizik dle zákona č. 309/2006 Sb.
  • Zkušenosti a praxe s uvedenými činnostmi ve stavební firmě podmínkou
  • Minimálně středoškolské vzdělání technického směru
  • Orientace v legislativě BOZP s důrazem na stavebnictví
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Komunikační dovednosti, samostatnost a spolehlivost

Co vám můžeme nabídnout

  • Zajímavou, různorodou a pestrou práci
  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Možnost uplatnit vlastní zkušenosti a nastavit osvědčené procesy
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Program zaměstnaneckých benefitů (stravenkový paušál, 5 týdnů dovolené, cafetérie na čerpání dalších benefitů, sick days)

Připojte se do naší sítě a pojďte s námi rozsvěcovat Prahu

Zašlete svůj životopis, rádi vás uvidíme

Neplatný vstup

Povolené přílohy jsou: pdf, doc, docx, jpg, png
Maximální velikost souboru: 5mb

Joomla SEF URLs by Artio