Technický dozor investora

Do našeho týmu, který se věnuje obnově městského mobiliáře hledáme nového kolegu na pozici Technický dozor investora

Pojďte s námi modernizovat Prahu!

Co vás čeká?

Technická kontrola stavby

Sledování průběhu výstavby

Účast na kontrolních dnech včetně zpracování zápisů z jednání a kontrolních dnů

Zápisy do stavebního deníku

Práce s projektovou dokumentací

Spolupráce při koordinaci jednotlivých příprav práce subdodavatelů

Kontrola dodržování harmonogramu výstavby

Průběžné vyhodnocování a reporting postupu projektu

Komunikace s dotčenými orgány

Co potřebujeme, abyste měl a uměl

  • SŠ nebo VŠ vzdělání stavebního zaměření
  • Praxi na pozici technického dozoru nebo stavbyvedoucího pozemních komunikací min. 3 roky
  • Znalost práce v MS Office
  • Organizační a komunikační dovednosti
  • Orientaci v technických stavebních předpisech (ČSN, TP, TKP…)
  • Řidičský průkaz sk. B

Co vám můžeme nabídnout

  • Zajímavou, různorodou a pestrou práci
  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Možnost uplatnit vlastní zkušenosti a nastavit osvědčené procesy
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Služební auto (bez nároku používání pro soukromé účely)
  • Program zaměstnaneckých benefitů (stravenkový paušál, 5 týdnů dovolené, cafetérie na čerpání dalších benefitů, sick days)

Připojte se do naší sítě a pojďte s námi rozsvěcovat Prahu

Zašlete svůj životopis, rádi vás uvidíme

Neplatný vstup

Povolené přílohy jsou: pdf, doc, docx, jpg, png
Maximální velikost souboru: 5mb

Joomla SEF URLs by Artio