Rozpočtář

Do našeho oddělení Přípravy a realizace hledáme novou posilu na pozici Rozpočtář. Hledáme schopného kolegu/yni, který/á je pečlivý/á a má rád/a čísla.

Co Vás čeká?

Příprava, tvorba a analýza rozpočtů a nákladů našich stavebních projektů

Kompletace veškerých podkladů nutných ke zpracování rozpočtu (podklady o umístění, o provedení, o skladbách jednotlivých konstrukcí apod.).

Vlastní tvorba rozpočtu stavby ve specializovaném software RTS Stavitel+

Úprava rozpočtů dle interních požadavků, konzultace ke rozpočtům

Kontrola plnění rozpočtu

Jaké znalosti a dovednosti potřebujete?

  • SŠ vzdělání ekonomického/technického směru
  • Zkušenosti z podobné pozice podmínkou
  • Znalost systému RTS Stavitel+ výhodou
  • Proaktivní přístup, pečlivost, zaměření na detail

Co Vám za to nabízíme my?

  • Možnost podílet se na zajímavých stavebních projektech
  • Zajímavou a různorodou pracovní náplň ve stabilní městské společnosti
  • Kvartální bonus až do výše 20% ze základní mzdy
  • Příspěvek do Cafeterie
  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • Dotovanou Multisport kartu
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 dny sick days
  • Stravenkový paušál 107,-/den

Připojte se do naší sítě a pojďte s námi modernizovat Prahu

Zaujali jsme Vás? Bezva, budeme se těšit na Váš profesní životopis v češtině, abychom zjistili, jestli se v našich představách potkáme.

Neplatný vstup

Vyplňte prosím alespoň jeden z kontaktních údajů (telefon, e-mail)

Povolené přílohy jsou: pdf, doc, docx, jpg, png
Maximální velikost souboru: 5mb

Joomla SEF URLs by Artio